Choose language: Tipy na fotbal, hokej a basket pro kurzové sázky Free betting tips and predictions Analizy i prognozy dla zakładów Fussballtipps Besplatni tipovi za danas Predicciones para el fútbol Prévisions pour le football Pronostici di calcio Statistici sportive din fotbal Sport fogadások Sportstatistieken Canli sonuçlar Прогнозы на футбол Πληροφορίες σχετικά με προγνωστικά Dicas de apostas Speltips gratis Prognoser og tips Live tulokset Fodbold resultater
forudsigelser INDEX
score 1 0 2 tip
27.11 FK Tom TomskNeftekhimik Nizhnekamsk 1 : 138 %32 %30 %100.6
27.11 Metallurg EniseyFC Khabarovsk 1 : 138 %32 %30 %100.6
27.11 Spartak Moskva BFC Tekstilshchik Ivanovo 2 : 155 %25 %20 %12.7
27.11 FK Krasnodar BMetallurg Lipetsk 2 : 062 %22 %17 %13.5
27.11 Akron TogliattiFC Orenburg 1 : 132 %33 %35 %02-0.2
27.11 Baltika KaliningradKAMAZ Chelny 1 : 053 %25 %21 %12.5
27.11 FC Alania VladikavkazFC Veles Moscow 2 : 147 %28 %25 %11.7
27.11 Kuban KholdingFC Dolgoprudny 1 : 136 %33 %31 %100.4
27.11 Rotor VolgogradFakel Voronez 0 : 119 %24 %57 %2-2.9
27.11 Torpedo MoskvaVolgar Astrakhan 2 : 241 %31 %28 %101.0
BET365.com Åbn en konto hos bet365.

TABEL TOTAL HJEMME UDE  
M W D L GF GA W D L GF GA PTS W D L GF GA PTS +/- PTS
1. FC Orenburg 24 16 2 6 37 17 12 0 2 26 9 36 4 2 4 11 8 14 +8 50
2. Fakel Voronez 24 14 4 6 41 22 10 2 1 24 8 32 4 2 5 17 14 14 +7 46
3. Torpedo Moskva 24 11 11 2 45 28 6 6 0 27 11 24 5 5 2 18 17 20 +8 44
4. FC Khabarovsk 24 12 5 7 28 22 8 0 3 16 9 24 4 5 4 12 13 17 +8 41
5. FC Alania Vladikavkaz 24 11 7 6 53 34 8 0 3 29 13 24 3 7 3 24 21 16 +7 40
6. Neftekhimik Nizhnekamsk 24 12 4 8 40 24 6 2 4 24 10 20 6 2 4 16 14 20 +4 40
7. Baltika Kaliningrad 24 9 10 5 31 20 5 6 1 15 8 21 4 4 4 16 12 16 +1 37
8. Akron Togliatti 24 10 6 8 29 26 8 3 2 20 11 27 2 3 6 9 15 9 -3 36
9. FC Veles Moscow 24 10 3 11 27 29 6 3 4 19 19 21 4 0 7 8 10 12 -6 33
10. KAMAZ Chelny 24 8 8 8 23 23 6 4 4 18 14 22 2 4 4 5 9 10 -10 32
11. Metallurg Enisey 24 9 5 10 33 36 5 3 2 16 12 18 4 2 8 17 24 14 +2 32
12. FK Krasnodar B 24 8 6 10 23 29 5 3 2 15 10 18 3 3 8 8 19 12 0 30
13. FK Tom Tomsk 24 8 6 10 32 40 6 3 2 15 12 21 2 3 8 17 28 9 -3 30
14. Spartak Moskva B 24 9 3 12 25 40 4 3 5 11 13 15 5 0 7 14 27 15 -6 30
15. FC Dolgoprudny 24 5 11 8 21 25 3 7 2 12 11 16 2 4 6 9 14 10 -10 26
16. Kuban Kholding 24 7 4 13 26 36 3 1 7 11 22 10 4 3 6 15 14 15 -8 25
17. Rotor Volgograd 24 4 12 8 23 28 1 7 3 7 10 10 3 5 5 16 18 14 -9 24
18. Volgar Astrakhan 24 6 5 13 14 25 3 2 7 5 11 11 3 3 6 9 14 12 -13 23
19. Metallurg Lipetsk 24 6 3 15 19 49 3 3 7 10 19 12 3 0 8 9 30 9 -18 21
20. FC Tekstilshchik Ivanovo 24 4 7 13 21 38 4 3 6 19 20 15 0 4 7 2 18 4 -20 19
Hjemmekampe HJEMME
P W D L GF GA PTS
1. FC Orenburg 14 12 0 2 26 9 36
2. Fakel Voronez 13 10 2 1 24 8 32
3. Akron Togliatti 13 8 3 2 20 11 27
4. FC Alania Vladikavkaz 11 8 0 3 29 13 24
5. Torpedo Moskva 12 6 6 0 27 11 24
6. FC Khabarovsk 11 8 0 3 16 9 24
7. KAMAZ Chelny 14 6 4 4 18 14 22
8. Baltika Kaliningrad 12 5 6 1 15 8 21
9. FC Veles Moscow 13 6 3 4 19 19 21
10. FK Tom Tomsk 11 6 3 2 15 12 21
11. Neftekhimik Nizhnekamsk 12 6 2 4 24 10 20
12. Metallurg Enisey 10 5 3 2 16 12 18
13. FK Krasnodar B 10 5 3 2 15 10 18
14. FC Dolgoprudny 12 3 7 2 12 11 16
15. Spartak Moskva B 12 4 3 5 11 13 15
16. FC Tekstilshchik Ivanovo 13 4 3 6 19 20 15
17. Metallurg Lipetsk 13 3 3 7 10 19 12
18. Volgar Astrakhan 12 3 2 7 5 11 11
19. Rotor Volgograd 11 1 7 3 7 10 10
20. Kuban Kholding 11 3 1 7 11 22 10
Udekampe UDE
P W D L GF GA PTS
1. Torpedo Moskva 12 5 5 2 18 17 20
2. Neftekhimik Nizhnekamsk 12 6 2 4 16 14 20
3. FC Khabarovsk 13 4 5 4 12 13 17
4. FC Alania Vladikavkaz 13 3 7 3 24 21 16
5. Baltika Kaliningrad 12 4 4 4 16 12 16
6. Kuban Kholding 13 4 3 6 15 14 15
7. Spartak Moskva B 12 5 0 7 14 27 15
8. FC Orenburg 10 4 2 4 11 8 14
9. Fakel Voronez 11 4 2 5 17 14 14
10. Metallurg Enisey 14 4 2 8 17 24 14
11. Rotor Volgograd 13 3 5 5 16 18 14
12. FC Veles Moscow 11 4 0 7 8 10 12
13. FK Krasnodar B 14 3 3 8 8 19 12
14. Volgar Astrakhan 12 3 3 6 9 14 12
15. KAMAZ Chelny 10 2 4 4 5 9 10
16. FC Dolgoprudny 12 2 4 6 9 14 10
17. Akron Togliatti 11 2 3 6 9 15 9
18. FK Tom Tomsk 13 2 3 8 17 28 9
19. Metallurg Lipetsk 11 3 0 8 9 30 9
20. FC Tekstilshchik Ivanovo 11 0 4 7 2 18 4

FORM TABLE - LAST 6 MATCHES TOTAL HJEMME UDE  
P W D L GF GA W D L GF GA PTS W D L GF GA PTS +/- PTS
1. Baltika Kaliningrad 6 4 1 1 10 3 4 0 0 9 1 12 0 1 1 1 2 1 +1 13
2. Fakel Voronez 6 4 1 1 13 7 3 0 0 7 3 9 1 1 1 6 4 4 +4 13
3. FC Orenburg 6 4 0 2 8 5 3 0 0 6 2 9 1 0 2 2 3 3 +3 12
4. Kuban Kholding 6 3 2 1 12 9 1 1 0 7 6 4 2 1 1 5 3 7 +5 11
5. Volgar Astrakhan 6 3 2 1 5 2 2 1 0 3 0 7 1 1 1 2 2 4 +2 11
6. Metallurg Enisey 6 3 1 2 9 6 2 0 0 5 1 6 1 1 2 4 5 4 +4 10
7. Akron Togliatti 6 3 1 2 9 7 3 1 0 9 4 10 0 0 2 0 3 0 -2 10
8. FK Krasnodar B 6 3 1 2 7 5 1 0 1 4 3 3 2 1 1 3 2 7 +4 10
9. FC Khabarovsk 6 3 1 2 8 7 3 0 0 7 2 9 0 1 2 1 5 1 +1 10
10. Torpedo Moskva 6 2 3 1 8 10 1 1 0 2 1 4 1 2 1 6 9 5 +3 9
11. FC Alania Vladikavkaz 6 2 2 2 15 12 2 0 2 10 7 6 0 2 0 5 5 2 -4 8
12. KAMAZ Chelny 6 2 2 2 7 7 1 2 0 5 2 5 1 0 2 2 5 3 -1 8
13. FK Tom Tomsk 6 2 2 2 9 12 2 1 0 5 3 7 0 1 2 4 9 1 -1 8
14. Neftekhimik Nizhnekamsk 6 2 1 3 7 9 1 1 1 3 2 4 1 0 2 4 7 3 -2 7
15. Metallurg Lipetsk 6 2 0 4 5 8 1 0 2 2 3 3 1 0 2 3 5 3 -3 6
16. FC Veles Moscow 6 2 0 4 4 9 2 0 2 4 7 6 0 0 2 0 2 0 -6 6
17. FC Dolgoprudny 6 0 4 2 7 9 0 3 1 5 6 3 0 1 1 2 3 1 -8 4
18. Spartak Moskva B 6 1 1 4 6 11 0 1 1 0 1 1 1 0 3 6 10 3 -2 4
19. FC Tekstilshchik Ivanovo 6 1 1 4 7 12 1 1 2 6 6 4 0 0 2 1 6 0 -8 4
20. Rotor Volgograd 6 0 2 4 4 10 0 1 1 0 1 1 0 1 3 4 9 1 -4 2

UNDER/OVER TABLE TOTAL HJEMME UDE
UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5
1. FC Alania Vladikavkaz 7 / 24 29% 17 / 24 71% 2 / 11 18% 9 / 11 82% 5 / 13 38% 8 / 13 62%
2. FK Tom Tomsk 9 / 24 38% 15 / 24 63% 5 / 11 45% 6 / 11 55% 4 / 13 31% 9 / 13 69%
3. Metallurg Enisey 10 / 24 42% 14 / 24 58% 4 / 10 40% 6 / 10 60% 6 / 14 43% 8 / 14 57%
4. Spartak Moskva B 10 / 24 42% 14 / 24 58% 8 / 12 67% 4 / 12 33% 2 / 12 17% 10 / 12 83%
5. Neftekhimik Nizhnekamsk 11 / 24 46% 13 / 24 54% 5 / 12 42% 7 / 12 58% 6 / 12 50% 6 / 12 50%
6. Metallurg Lipetsk 12 / 24 50% 12 / 24 50% 8 / 13 62% 5 / 13 38% 4 / 11 36% 7 / 11 64%
7. FC Tekstilshchik Ivanovo 12 / 24 50% 12 / 24 50% 5 / 13 38% 8 / 13 62% 7 / 11 64% 4 / 11 36%
8. Kuban Kholding 12 / 24 50% 12 / 24 50% 5 / 11 45% 6 / 11 55% 7 / 13 54% 6 / 13 46%
9. Fakel Voronez 12 / 24 50% 12 / 24 50% 7 / 13 54% 6 / 13 46% 5 / 11 45% 6 / 11 55%
10. Torpedo Moskva 13 / 24 54% 11 / 24 46% 5 / 12 42% 7 / 12 58% 8 / 12 67% 4 / 12 33%
11. FC Orenburg 13 / 24 54% 11 / 24 46% 7 / 14 50% 7 / 14 50% 6 / 10 60% 4 / 10 40%
12. Akron Togliatti 14 / 23 61% 9 / 23 39% 7 / 12 58% 5 / 12 42% 7 / 11 64% 4 / 11 36%
13. FC Veles Moscow 15 / 24 63% 9 / 24 38% 5 / 13 38% 8 / 13 62% 10 / 11 91% 1 / 11 9%
14. FK Krasnodar B 15 / 24 63% 9 / 24 38% 6 / 10 60% 4 / 10 40% 9 / 14 64% 5 / 14 36%
15. Baltika Kaliningrad 16 / 24 67% 8 / 24 33% 9 / 12 75% 3 / 12 25% 7 / 12 58% 5 / 12 42%
16. Rotor Volgograd 16 / 24 67% 8 / 24 33% 9 / 11 82% 2 / 11 18% 7 / 13 54% 6 / 13 46%
17. FC Khabarovsk 16 / 23 70% 7 / 23 30% 8 / 11 73% 3 / 11 27% 8 / 12 67% 4 / 12 33%
18. KAMAZ Chelny 17 / 24 71% 7 / 24 29% 8 / 14 57% 6 / 14 43% 9 / 10 90% 1 / 10 10%
19. Volgar Astrakhan 20 / 24 83% 4 / 24 17% 12 / 12 100% 0 / 12 0% 8 / 12 67% 4 / 12 33%
20. FC Dolgoprudny 20 / 24 83% 4 / 24 17% 10 / 12 83% 2 / 12 17% 10 / 12 83% 2 / 12 17%

GOALS PER MATCH OVERALL HOME AWAY
P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG
1. FC Alania Vladikavkaz 24 1 2 4 4 6 5 1 1 3.63 11 0 2 0 2 2 4 1 0 3.82 13 1 0 4 2 4 1 0 1 3.46
2. Torpedo Moskva 24 2 5 6 3 2 1 3 2 3.04 12 2 1 2 2 2 1 1 1 3.17 12 0 4 4 1 0 0 2 1 2.92
3. FK Tom Tomsk 24 0 5 4 7 4 2 2 0 3.00 11 0 3 2 4 2 0 0 0 2.45 13 0 2 2 3 2 2 2 0 3.46
4. Metallurg Enisey 24 1 4 5 7 3 3 0 1 2.88 10 0 2 2 3 2 1 0 0 2.80 14 1 2 3 4 1 2 0 1 2.93
5. Metallurg Lipetsk 24 1 6 5 4 3 4 0 1 2.83 13 1 4 3 2 2 1 0 0 2.23 11 0 2 2 2 1 3 0 1 3.55
6. Spartak Moskva B 24 2 4 4 8 1 5 0 0 2.71 12 2 3 3 2 1 1 0 0 2.00 12 0 1 1 6 0 4 0 0 3.42
7. Neftekhimik Nizhnekamsk 24 3 6 2 3 5 5 0 0 2.67 12 2 3 0 1 2 4 0 0 2.83 12 1 3 2 2 3 1 0 0 2.50
8. Fakel Voronez 24 1 6 5 4 6 1 1 0 2.63 13 1 5 1 2 2 1 1 0 2.46 11 0 1 4 2 4 0 0 0 2.82
9. Kuban Kholding 24 2 7 3 6 4 1 0 1 2.58 11 0 3 2 4 1 0 0 1 3.00 13 2 4 1 2 3 1 0 0 2.23
10. FC Tekstilshchik Ivanovo 24 3 4 5 5 5 2 0 0 2.46 13 0 2 3 3 3 2 0 0 3.00 11 3 2 2 2 2 0 0 0 1.82
11. FC Veles Moscow 24 1 8 6 4 4 0 0 1 2.33 13 1 3 1 3 4 0 0 1 2.92 11 0 5 5 1 0 0 0 0 1.64
12. Akron Togliatti 23 2 7 5 4 3 1 1 0 2.26 12 2 3 2 2 1 1 1 0 2.33 11 0 4 3 2 2 0 0 0 2.18
13. FC Orenburg 24 1 6 6 8 3 0 0 0 2.25 14 0 2 5 5 2 0 0 0 2.50 10 1 4 1 3 1 0 0 0 1.90
14. FK Krasnodar B 24 3 4 8 5 3 1 0 0 2.17 10 0 1 5 2 2 0 0 0 2.50 14 3 3 3 3 1 1 0 0 1.93
15. Rotor Volgograd 24 3 4 9 3 5 0 0 0 2.13 11 3 2 4 1 1 0 0 0 1.55 13 0 2 5 2 4 0 0 0 2.62
16. Baltika Kaliningrad 24 4 4 8 4 2 1 1 0 2.13 12 2 1 6 2 1 0 0 0 1.92 12 2 3 2 2 1 1 1 0 2.33
17. FC Khabarovsk 23 3 8 5 2 4 0 0 1 2.04 11 0 6 2 0 2 0 0 1 2.27 12 3 2 3 2 2 0 0 0 1.83
18. FC Dolgoprudny 24 2 7 11 1 2 0 1 0 1.92 12 2 3 5 0 1 0 1 0 1.92 12 0 4 6 1 1 0 0 0 1.92
19. KAMAZ Chelny 24 3 8 6 4 1 2 0 0 1.92 14 1 3 4 4 1 1 0 0 2.29 10 2 5 2 0 0 1 0 0 1.40
20. Volgar Astrakhan 24 2 11 7 2 2 0 0 0 1.63 12 1 6 5 0 0 0 0 0 1.33 12 1 5 2 2 2 0 0 0 1.92